Діагностику та окремі оперативні втручання у комунальних медзакладах Костополя частково проводять на зношеному або застарілому обладнанні. Зокрема, йдеться про рентгенівську техніку.
Ось про що йдеться у відповіді Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА на інформаційний запит «Рівненських лікарень».
«Костопільська багатопрофільна лікарня»
Медзаклад, в першу чергу, потребує новий стаціонарний рентген-апарат, адже нинішній має значний знос і часто виходить з ладу.
Окремо також повідомляють про потребу в системі типу «С-арка» — це обладнання активно застосовують під час оперативних втручань, зокрема в травматології та хірургії.
Воно дозволяє лікарям бачити зображення в режимі реального часу під час операції.
«Костопільський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Центр первинної меддопомоги потребує оновлення лабораторного та діагностичного обладнання.
Зокрема:
- п’ять гематологічних аналізаторів;
- два 12-канальних електрокардіографа;
- два біохімічні аналізатори;
- обладнання для кабінету скринінгу для забезпечення базових скринінгових показників.
Наразі один із гематологічних аналізаторів не відповідає сучасним вимогам.
Електрокардіографи та біохімічні аналізатори необхідні для раннього виявлення серцево-судинних та інших хронічних захворювань.
Нагадаємо, «Рівненські лікарні» розповідають про нагальні потреби місцевих медзакладів в спеціалізованому обладнанні.
«Четверта влада» та БФ «Скарбниця Надії» збирають гроші на FPV-дрони для бійців 71 окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, які збиратиме ініціатива «Рівненський дрон».
Якщо вам сподобався матеріал, перерахуйте, будь ласка, будь-яку посильну для вас суму на волонтерську монобанку чи на картку благодійного фонду, прив’язану до рахунку в «Приватбанку»: 5169 3305 3931 4184
Рахунок: КБ «Приватбанк»
IBAN UA663052990000026006000707203
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
А також підписуйтесь на канали «Рівненських лікарень» у фейсбуці, телеграмі, інстаграмі.