Рентген, який у медзакладі використовують щодня, працює вже 38 років. Обладнання технічно застаріло, часто потребує ремонту, а знайти запчастини до нього щоразу складніше. У лікарні наголошують: апарат вичерпав свій ресурс і не відповідає сучасним вимогам до обстежень.
Про це повідомив Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА у відповіді на наш інформаційний запит.
Наразі в закладі працює апарат «РЕНТГЕН-40» 1988 року випуску. За інформацією департаменту, через зношеність апарат регулярно виходить з ладу, а його технічні можливості обмежені. Саме тому лікарня потребує цифрового стаціонарного рентгенівського апарата.
Також серед необхідного обладнання:
- електрокардіограф;
- автоматичний біохімічний аналізатор для визначення основних показників крові;
- лабораторна центрифуга для підготовки зразків крові та інших біоматеріалів до аналізу;
- апарат ультразвукової діагностики (УЗД).
Нагадаємо, «Рівненські лікарні» розповідають про нагальні потреби місцевих медзакладів в спеціалізованому обладнанні.
«Четверта влада» та БФ «Скарбниця Надії» збирають гроші на FPV-дрони для бійців 71 окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, які збиратиме ініціатива «Рівненський дрон».
Якщо вам сподобався матеріал, перерахуйте, будь ласка, будь-яку посильну для вас суму на волонтерську монобанку чи на картку благодійного фонду, прив’язану до рахунку в «Приватбанку»: 5169 3305 3931 4184
Рахунок: КБ «Приватбанк»
IBAN UA663052990000026006000707203
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
А також підписуйтесь на канали «Рівненських лікарень» у фейсбуці, телеграмі, інстаграмі.